Wicemistrzowie powiatu

W poniedziałek i wtorek (25 i 26. 11. 2019 r.) w naszej hali odbyły się finały mistrzostw powiatu w piłce ręcznej chłopców. Do turnieju zgłosiło się 9 zespołów.  Do faworytów turnieju należały zespoły naszej szkoły oraz „elektryka”. Zgodnie z przewidywaniami eliminacje rozgrywane w 3 grupach nie przyniosły dużych emocji, wygrali faworyci czyli PZS nr 2 Wejherowo, PZS nr 3 Wejherowo, PZS nr 4 Wejherowo. W finałach w pierwszym meczu PZS nr 2 Wejherowo  wyraźnie pokonał PZS nr 3 Wejherowo, by w kolejnym meczu stanąć do walki z naszym zespołem. Po pojedynku stojącym na bardzo wysokim poziomie niestety musieliśmy uznać wyższość zawodników „elektryka”. Pierwsza połowa zakończyła się remisem, lecz w drugiej kilka indywidualnych błędów naszego zespołu pozwoliło naszym rywalom wyjść na prowadzenie, którego nie oddali już do końca meczu. W meczu z PZS nr 3 Wejherowo bez problemu odnieśliśmy zwycięstwo i zajęliśmy ostatecznie w turnieju 2 miejsce. Brawo dla naszego zespołu za walkę i zaangażowanie.

Brawo dla naszych kibiców. NAJLEPSZYCH KIBICÓW W POLSCE.

Zespołowi „elektryka” życzymy sukcesów w finałach wojewódzkich i czekamy na rewanż za rok.

Skład zespołu : Igor Jurewicz, Nikodem Dzienisz, Konrad Rompa, Damian Dudziński, Oskar Szafrański, Hubert Bogacki, Adrian Necel, Mikołaj Sałata, Maksymilian Sałata, Nikodem Fleming, Dominik Gruba, Kamil Białk, Paweł Sobolewski, Jakub Wierciński, Paweł Grablowski.

Author: Administrator