Mistrzostwa szkoły w tenisie

18 października czternaście tenisistek i tenisistów rywalizowało o tytuł Mistrza „Samochodówki” w tenisie stołowym. Po zaciętej, przeszło dwugodzinnej rywalizacji wyłoniliśmy mistrza i mistrzynię naszej szkoły. Wśród dziewcząt najlepszą okazała się Agata Toporek, wygrywając wszystkie mecze. O drugie miejsce dodatkowy set rozegrały Anna Miłecka, Gabriela Bohaczewska i Magdalena Gruba. Ostatecznie na drugim miejscu turniej ukończyła Magdalena Gruba, a na trzecim Gabriela Bohaczewska. Wśród chłopców turniej rozegrano w dwóch grupach, z których do grupy finałowej awansowało czterech zawodników: Tymoteusz Hirsch, Adam Fedde, Przemysław Mitak i Jan Szmuda. Bezkonkurencyjny okazał Przemysław Mitak. Na drugim miejscu turniej ukończył Adam Fedde, a na trzecim Jan Szmuda. Nagrody dla najlepszych tenisistów ufundowała „Sportowa Samochodówka”,  za co serdecznie dziękujemy. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy na zajęcia pozalekcyjne z tenisa stołowego w czwartki na 14.10.

Author: Administrator