Stypendia starosty rozdane…

Dnia 24. października w auli Starostwa Powiatu Wejherowskiego odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów starosty. Za bardzo dobre wyniki w nauce oraz dodatkową działalność naukową, artystyczną lub sportową, przyczyniającą się do rozwoju i promocji powiatu wejherowskiego w roku szkolnym 2018/2019 doceniono 68 uczniów, w tym 14 z „Samochodówki”.

Wyróżnienia z rąk pani Starosty Gabrieli Lisius odebrały: Weronika Brylowska, Alicja Jeadtke, Kinga Marczyńska, Agata Toporek, Weronika Łynka oraz Julia Kaczmarek. Dziewczęta: Julia Myszk, Kamila Domarus, Martyna Piekut, Weronika Siwonia oraz Aleksandra Dominik nie mogły zrobić tego osobiście, ponieważ w tym czasie brały udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach w Sztafetowych Biegach Przełajowych ( dalej promując powiat wejherowski na arenie krajowej). I w końcu doceniono też nasze absolwentki: Agatę Maliszewską, Kornelię Ogórkiewicz oraz Izabellę Gaffkę.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Podczas uroczystości podsumowano również osiągnięcia sportowe szkół powiatu wejherowskiego. Pani Dyrektor Anna Wilk odebrała nagrodę dla Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 za zajęcie II miejsca  w powiatowej rywalizacji sportowej.

Author: Administrator