V Test Coopera za nami

V EDYCJA WEJHEROWSKIEGO TESTU COOPERA ODSŁONA JESIENNA – 18 września 2019 r. W środowe popołudnie kameralna bieżnia Samochodówki gościła biegaczy z lokalnej społeczności. W próbie wytrzymałościowej, znanej jako TEST COOPERA, wzięło udział  67 biegaczy. Dla nie wtajemniczonych próba ta polega na ciągłym biegu przez 12 minut i celem uczestników jest pokonanie w tym czasie jak najdłuższego dystansu. Każdy zawodnik na koniec otrzymał unikalny certyfikat z przebiegniętym dystansem. Warto wspomnieć, że najdłuższy dystans pokonał uczeń klasy pierwszej biologiczno-sportowej Jakub Godlewski (3650 m), a wśród kobiet najlepszą okazała się Lidia Kołodziejczyk, znana w społeczności lokalnej biegaczka długodystansowa (3103 m). Kolejna edycja już na wiosnę, mamy nadzieję na liczny udział 

 Zapraszamy do obejrzenia galerii oraz przejrzenia wyników z wszystkich edycji Testu Coopera na stronie: http://www.sport-samochodowka.pl/index.php/test-coopera/wyniki/.

Author: Administrator