Abiturienci 2019/2020 odebrali świadectwa ukończenia szkoły

Gdy w grudniu powoli budowaliśmy koncepcję niezwykłego zakończenia roku szkolnego dla tegorocznych uczniów klas III LO i IV T , to nie przypuszczaliśmy, że nasza nowa hala sportowa będzie musiała poczekać jeszcze rok, by stać się sceną tego niezwykłego wydarzenia…

Od piątku 27.04. staraliśmy się, by ukończenie szkoły ponadgimnazjalnej stało się dla uczniów ostatnich klas LO i T wspomnieniem na całe życie, ale nie ze względu na aktualną sytuację, lecz na emocje dostarczane przez całą społeczność Samochodówki.

Po wspólnym zakończeniu roku szkolnego w trybie online przyszedł czas na rozdawanie świadectw, które w tym roku trwało cztery dni. W tym czasie pożegnaliśmy wiele niezwykłych osobowości naszej szkoły, a wśród nich najlepszą absolwentkę V LO – Weronikę Brylowską oraz najlepszą wśród uczniów Technikum nr 3 – Ewę Dettlaff. Reprezentacyjne barwy opuścił szereg utalentowanych atletów na czele z Julią Myszk i Dominikiem Kleinem, którzy w tym roku zdobyli prestiżowy już tytuł najlepszego sportowca szkoły.

Maseczki nie ukryły łez wzruszenia, a rękawiczki nie sprawiły, że dłonie przestały się trząść. Bez względu na okoliczności, jesteśmy wdzięczni, że byliście częścią naszej społeczności i z całego serca życzymy Wam powodzenia w dorosłym życiu, mając nadzieję, że już niedługo będziemy mogli spotkać się w nieco lepszej rzeczywistości.

Szczególne podziękowania kierujemy także w kierunku Rodziców naszych Absolwentów, gdyż dzięki ich zaangażowaniu i współpracy ze szkołą kolejny raz mury Samochodówki opuszczają niepowtarzalni absolwenci u progu pierwszych dorosłych decyzji.

[flipbook id=”5″]
[flipbook id=”6″]

Author: Administrator