Ale to już było… a będzie Erasmus Plus

Rok szkolny 2019/2020 dobiegł końca. Nie był to łatwy rok, ale udało nam się zrealizować wszystkie szkolne plany, więc nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. Mamy nadzieję, że całej naszej społeczności szkolnej uda się zrealizować plany wakacyjne i odetchnąć z poczuciem satysfakcji, że stawiliśmy czoła wyzwaniom nowej rzeczywistości.

Przedwczoraj Agencja Narodowa ogłosiła wyniki konkursów, wnioski złożone przez naszą szkołę zostały zaakceptowane – będziemy realizować dwa projekty Erasmus Plus – mamy więc powody do radości. Pierwszy projekt będzie trwał dwa lata i obejmie uczniów klas naszego technikum, którzy odbędą staż zawodowy w Hiszpanii, natomiast drugi projekt – roczny- związany jest z mobilnością zawodową nauczycieli, którzy będą doskonalić swoje umiejętności dydaktyczne i językowe w kilku europejskich krajach. Zbierajmy więc siły, bo nowe wyzwania już na nas czekają. Udanych wakacji!

Author: Administrator