Zapraszamy do czytania

Zapraszamy naszych czytelników, miłośników książek, do wspólnej  czytelniczej walentynkowej zabawy – Randka w ciemno z książką! Zachęcamy do wyboru książki nie oceniając jej po okładce.
Wybierając nową książkę do czytania, nierzadko kierujemy się nazwiskiem autora, przeczytaną gdzieś recenzją, opinią bliskiej osoby, chwytliwym marketingowym tekstem albo przykuwającą oko okładką. Zdarzyć się może, że w ten sposób przeoczymy prawdziwy skarb ukryty pod niezbyt atrakcyjnym opakowaniem albo napisany przez debiutanta, który mimo że stawia zaledwie pierwsze kroki w sztuce pisarskiej, to już mógłby konkurować z mistrzami. Zapewniamy, że wszystkie pozycje są ciekawe! Książki czekają już w bibliotece szkolnej. Zapraszamy!!! Bawimy się do wyczerpania randkowych książek.

Author: Administrator