IV miejsce w województwie

W dniu 12.11.2019 roku w hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie odbył się Finał XX Wojewódzkiej Licealiady w Unihokeju Chłopców. W rywalizacji wzięło udział 6 najlepszych zespołów z całego województwa pomorskiego. Zwycięzcą turnieju została drużyna z VI Liceum Ogólnokształcącego z Gdyni.
Reprezentacja  Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 z Wejherowa zajęła na tym turnieju – bardzo dobre – czwarte miejsce, przegrywając w meczu o brązowy medal z Zespołem Szkół Ponadpodstawowych z Bytowa dopiero w rzutach karnych. Jest to ogromny sukces i bardzo dobry wynik wywalczony przez chłopców, tym bardziej że nasza drużyna nie przegrała w regulaminowym czasie żadnego meczu, a do dnia finałów nie straciła ani jednej bramki.
Dziękujemy naszym zawodnikom za zaangażowanie i walkę do ostatnich sekund, a licznie zgromadzonej publiczności za doping i stworzenie sportowej atmosfery jakiej nie ma na żadnych szkolnych zawodach.

SKŁAD DRUŻYNY: Kacper Bartecki, Karol Białk , Kacper Bornowski, Brajan Domaradzki, Filip Freund, Kacper Grzywacz, Łukasz Hebel, Dominik Klein, Artur Maciejewski, Jakub Wierciński, Szymon Wydrowski, Przemysław Przybylski, opiekunowie drużyny – Adam Duda oraz Maciej Sysk

Author: Administrator