Futsal dziewcząt – brązowy medal

W dniu 8 stycznia 2020 r. w PZS nr 2 w Rumi, odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewczyn. W turnieju wzięło udział siedem zespołów. Cztery zespołów z Wejherowa, dwa zespoły z Rumi i jeden z Redy. Zespoły te zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszej grupie znalazły się zespoły: PZS nr 4 z Wejherowa, PZS nr 2 z Rumi, PZS z Redy i NSR z Wejherowa zaś w drugiej  PZS nr 3 z Wejherowa, PZS nr 1 z Rumi i PZS nr 2 z Wejherowa.

Nasza drużyna rozpoczęła od efektownego zwycięstwa nad zespołem gospodarzy PZS nr 2 z Rumi aż 8:0. To zapowiadało dobry początek. W drugim spotkaniu nasze dziewczyny wygrały 2:1 z NSR z Wejherowa. Po dwóch bardzo dobrych meczach nasze dziewczyny rozegrały kolejne bardzo dobry mecz  z PZS z Redy i tym razem również wygrały 3:0.

Po meczach fazy grupowej przyszedł czas na półfinały. W półfinale nasze dziewczyny zagrały z PZS nr 3 z Wejherow. Po bardzo emocjonującym meczu, w którym mieliśmy kilka bardzo dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, niestety ulegliśmy minimalnie drużynie  „Budowlanych” 0:1.

W meczu o trzecie miejsce spotkaliśmy się ponownie z NSR z Wejherowa i tym razem nie było niespodzianki i pewnie wygraliśmy to spotkanie 5:0, co dało nam trzecie miejsce.

Reprezentantki naszej szkoły: Milena Faiter, Julia Bargańska, Oliwia Potrykus, Nikola Małoszycka, Patrycja Cierocka, Zuzanna Kwaśnik, Andzelika Kotłowska, Kaja Rompa i Marta Kandzora. Chciałbym bardzo podziękować Dziewczynom  za ogromne zaangażowanie i determinacje w dążeniu do zwycięstw.

Author: Administrator