VI miejsce w Polsce

VI miejsce dziewcząt z Samochodówki w Finale Mistrzostw Polski w Sztafetowych Biegach Przełajowych – Olszyna 29.10.2019 r.Po trudnej rywalizacji ze szkołami mistrzostwa sportowego drużyna dziewcząt Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 zajmuje szóstą pozycję w finale krajowym w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 1000 m. Areną zmagań były boiska klubu Olsza Olszyna (województwo dolnośląskie). Nasze uczennice zostawiły serca na trasie, co dało wysoką szóstą lokatę. Brawo dziewczyny!!!!

Skład sztafety:Dominika Dopke, Daria Teska, Milena Fajter, Kamila Domarus, Marta Kandziora, Aleksandra Dominik, Natalia Molenda, Weronika Siwonia, Julia Mysz, Julia Kleina, Martyna Piekut, Natalia Mathea.

Kolejność szkół na mecie:
1. Szkoła Mistrzostwa Sportowego Szklarska Poręba
2. LIX LO Mistrzostwa Sportowego w Warszawie
3. LO w Puszczykowie
4. Zespół Szkół Sportowych w Rzeszowie
5. V LO Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu
6. PZS 4 Wejherowo
7. IV LO w Zielonej Górze
8. XIII LO w Szczecinie
9. Publiczne Liceum Ogólnokształcące w Opolu
10. IV LO w Białymstoku
11. Zespół Szkół Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach.

Author: Administrator