II Maraton Fitness

W poniedziałek, 16 grudnia po raz drugi w historii szkoły niemała, bo 57- osobowa,  grupa uczniów i nauczycieli zgromadziła się w naszej hali, by… wspólnie poćwiczyć. Z uwagi na wybrany termin, możemy mówić, że bardzo „fit” rozpoczęliśmy przygotowania do zbliżających się świąt. Wspólnie spalaliśmy kalorie tańcząc na stepie i bez stepów w rytmie znanych świątecznych piosenek. Zgłębialiśmy też tajniki tabaty- krótkiego, lecz intensywnego treningu interwałowego, wykorzystując różnorodny sprzęt, jaki dostępny mamy w szkole.

Wszystkim, którzy tak aktywnie postanowili spędzić poniedziałkowe popołudnie, serdecznie gratulujemy. Życzymy, by podejmowanie aktywności ruchowej nie było tylko „od święta”, ale żeby wpisane zostało na listę noworocznych postanowień, a potem… systematycznie realizowane.

Author: Administrator