Wicemistrzostwo powiatu

Dziewczyny Wicemistrzyniami Powiatu w Unihokeju.

W dniu 24.10.2019 roku w hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół  nr 4 w Wejherowie odbyła się Powiatowa Licealiada w Unihokeju Dziewczyn, która była eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Licealiady. W zawodach bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczyny grające w barwach naszej szkoły. Niesione dopingiem swojej publiczności  pewnie awansowały do półfinału.
W spotkaniu półfinałowym po bardzo dobrym meczu, który zakończył się remisem, dopiero w drugiej serii rzutów karnych pokonały koleżanki z PZS 2 Wejherowo, zapewniając sobie i licznie zgromadzonej publiczności ogromne emocje.

Niestety w finale, pomimo bardzo dobrej i zaciętej gry, nie zdołały pokonać rywalek z PZS 3 Wejherowo i ostatecznie zakończyły zawody na bardzo dobrym drugim miejscu. Tym razem nie udało się wygrać i Puchar ufundowany przez dyrektora PZS 4 powędrował do PZS 3 w Wejherowie, ale za rok postaramy się żeby pozostał w naszej szkole.

Gratulujemy naszej drużynie sukcesu, dziękujemy drużynie za wspaniałe sportowe widowisko, a zgromadzonej publiczności za SUPER DOPING !!!

Skład naszej drużyny: Julia Myszk,  Katarzyna Szymikowska, Weronika Siwonia, Julia Bargańska,  Kamila Domarus, Marta Kandziora, Dominika Dopke,  Milena Fajter,  Julia Miler, Martyna Nawrocka, Zuzanna Neumann,  Julia Węsierska.

Author: Administrator