Finał w Konkursie Projektów Społecznych Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu

 Drużyna złożona z 27 uczniów klas : 1eg, 1p i 1h z opiekunem, panią Aleksandrą Kuchtą, została zakwalifikowana do Finału Konkursu Projektów Społecznych. Jest to VIII edycja Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu, w której mieliśmy okazję uczestniczyć. Projekt naszych pierwszoklasistów zyskał uznanie jury i otrzyma 1000 zł dofinansowania celowego na realizację pomysłu i będzie walczył w Finale Konkursu Projektów we wrześniu tego roku. Uczniowie reprezentowali nas w konkursie ogólnopolskim, mającym na celu aktywizację młodzieży i rozwój inicjatyw lokalnych. Nasza szkoła od kilku lat współpracuje z Klubem Jagiellońskim w ramach Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu. W tym roku młodzież zaplanowała akcję „Wejherówka  Plenerówka”, mającą wspierać rozbudowę skateparku, a przy okazji promować miasto i aktywizować jego mieszkańców. Drużynie gratulujemy sukcesu, liczymy na efektywną realizację pomysłu połączoną z owocną pracą zespołu i entuzjastycznym przyjęciem w środowisku. 

Author: Administrator