Gdański Salon Maturzystów 2019

W dniach 9 i 10 września  2019 r. uczniowie klas maturalnych odwiedzili Uniwersytet Gdański, gdzie odbył się Gdański Salon Maturzystów – Perspektywy 2019. Przyszli kandydaci na studia  odwiedzili liczne stoiska szkół wyższych  oraz  mogli skorzystać z porad ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, uczestnicząc w wykładach z poszczególnych przedmiotów.

Gdański Salon był dla uczniów dobrą  okazją do zapoznania się z zasadami rekrutacji, planowanymi kierunkami studiów  oraz  warunkami studiowania. Ogromną popularnością cieszył się również Informator dla  Maturzystów 2020.  Stanowi on niezbędne kompendium wiedzy dla uczniów, który zawiera pełny zbiór informacji dla przyszłych kandydatów na studia. Informator zawiera kompletne informacje o ofertach uczelni na przyszły rok akademicki wraz z zasadami przyjęć. Zawarty w nim Ranking Szkół Wyższych 2019 jest zbiorem danych o jakości kształcenia na uczelniach oraz wydziałach, który przyczyni się do dokonania dobrego wyboru edukacyjnego.

Author: Administrator