VIII kurs spawania

W piątek 23 maja, oprócz ważnych wydarzeń szkolnych: turnieju i parady Jakuba Wejhera, odbył się w naszej szkole egzamin spawalniczy dla uczniów naszej szkoły. To był już ósmy kurs organizowany przez Stowarzyszenie Wejhera – połączony z kursem organizowanym przez Samorząd Województwa Pomorskiego, współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego projektu „Pomorskie – dobry kurs na edukację. Szkolnictwo zawodowe w regionie a wyzwania rynku pracy”. W ramach kursu marszałkowskiego czterdziestu pięciu uczniów naszej szkoły przystąpiło do egzaminu, a trzynastu z ramienia Stowarzyszenia.

logo

Miłe dla wszystkich, także dla instruktorów naszej szkoły, były słowa egzaminatora, że tak dobrze „nauczonych” w naszej szkole spawaczy, mógłby z czystym sumieniem polecić niejednej firmie.Tak trzymać panowie!!