Nauczyciele też się szkolą

Minął pierwszy tydzień intensywnego szkolenia „Creative Methodology and Language Development” w Londynie w ramach projektu „Zagraniczna mobilność kadry edukacji szkolnej”, w którym uczestniczą nasze nauczycielki języka angielskiego Aleksandra Dampc, Weronika Klimek i Urszula Soroka. Zajęcia obejmują zagadnienia z zakresu efektywnego nauczania języka (m.in. gramatyki, słownictwa, planowania lekcji, stosowania technologii informatycznej, wymowy i czterech sprawności językowych).

Oprócz warsztatów, w których również biorą udział nauczyciele z Danii, Hiszpanii, Niemiec, Bułgarii i Słowacji, odbyły się konsultacje z ekspertami, na których poruszane były zagadnienia dobrane do indywidualnych potrzeb nauczycieli. Prowadzącymi są doświadczeni lektorzy – Giulia Revelli i Caroline Tillotson.Pełne inspiracji dziewczyny wracają do nas 28 września.

15_09_20_szkolimy_sie (36 kB)