Otrzęsiny klas pierwszych

Dzisiaj uczniowie 12 klas pierwszych oficjalnie zostali przyjęci do społeczności szkolnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jakuba Wejhera. Skutecznie przekonali do siebie Panią Dyrektor i starszych uczniów podczas zabawy i rywalizacji w różnych konkurencjach: plastycznych, teatralnych, literackich, tanecznych etc. Wykazali się sprytem, kreatywnością i wieloma umiejętnościami. Podczas tych zabaw wspierali ich dzielnie wychowawcy. Uczniowie odwdzięczyli się im wykonaniem pięknych portretów.

Wiele radości sprawiły wszystkim konkurencje tj. Miss/Mister Kocur, kocie harce, golenie balonów czy mleko pod nosem. Pierwszaki (kociaki) udowodniły, że potrafią się bawić i dopingować swoich zawodników. Rywalizację wygrała klasa 1e LO i to ona będzie gospodarzem przyszłorocznej imprezy. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Na koniec imprezy Pani Dyrektor Anna Wilk, na znak przyjęcia uczniów do społeczności szkolnej, dokonała symbolicznego obcięcia kocich ogonów gospodarzom klas.

Witamy w gronie uczniów