Integracja klasy IeLO

Dnia 23 września 2013 r. klasa Ie LO wraz z wychowawcą Anną Guziuk oraz Doradcą Zawodowym i Pedagogiem w jednej osobie Kingą Wasilewską udała się na integrację klasową. 29 uroczych dziewcząt oraz jeden „Rodzynek” wyruszyli na harcerską bazę „Cedron”. Na miejscu przywitał ich dh. Jacek Stefaniszyn – współorganizator całego zamieszania. Młodzież przybyła w świetnym nastroju.

Na początku p. Wasilewska zaproponowała zabawę, polegająca na „wyciągnięciu” od siebie nawzajem ciekawych informacji. Już po godzinie wszyscy znali się jak przysłowiowe ”łyse konie”. Pani Guziuk zaskoczyła wszystkich znajomością imion i nazwisk swoich pociech. Później zagrali w grę Bingo.

Gdy tylko słoneczko wyszło zza chmur dh. Jacek zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy. Skoki w workach, pokonywanie przeszkód, przeciąganie liny – uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Wszyscy bawili się doskonale. Po spaleniu 1000kcal udali się na zasłużoną kiełbaskę – własnoręcznie upieczoną w ognisku. Na koniec „szalona” część klasy Ie postanowiła wrócić do czasów dzieciństwa. Na ich twarzach pojawiły się podobizny Batmana i motylka. Umalowani i zintegrowani wrócili do szkoły.

Miłej zabawy