Zakończenie roku szkolnego klas zawodowych

W piątek 15 czerwca 2012 r. o godzinie 10.45 odbyła się uroczystość pożegnania Absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 2. Czterdziestu pięciu uczniów, z dwóch klas w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych, z sukcesem zakończyło trzyletni okres nauki. Uczniów pożegnała p. dyrektor szkoły Anna Wilk, wręczając wspólnie z wychowawcami, nagrody wyróżniający się uczniom. Wszystkie nagrody ufundowało Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie. I tak:

• Karol Plotke za bardzo dobre wyniki w nauce (najwyższą średnią w ciągu trzech lat nauki) otrzymał książkę oraz możliwość odbycia za darmo kursu spawalniczego (metoda 135).
  • Michał Marciński za dobre wyniki w nauce otrzymał książkę.
  • Patryk Kobiela za reprezentowanie szkoły w rozgrywkach sportowych oraz za nieopuszczenie żadnych rozgrywek mimo problemów z dojazdami otrzymał komplet kluczy oraz szalik szkolny.

Dyplomy za reprezentowanie szkoły w rozgrywkach sportowych otrzymali ponadto: Adrian Kurr i Kamil Grzenkowicz