Drugi turniej piłki siatkowej

W niedzielę 23.02.2019, w ostatni dzień ferii zimowych odbył się drugi turniej siatkówki. Na naszej hali zebrały się tym razem cztery drużyny aby wziąć udział w sportowej rywalizacji. Tym razem mecze rozegrane zostały na dwóch boiskach, dzięki temu mecze rozgrywane były na 3 sety. Trzeci set kończył spotkanie.

W ten sposób było jeszcze więcej gry ,a co za tym idzie – więcej emocji. Jeden z pojedynków zakończył się w trzecim secie wynikiem 39:37. Tym razem rozgrywki od pierwszego gwizdka były na wyższym poziomie. Mocne ataki nad blokiem, efektowne pady w obronie i asy serwisowe, przyciągnęły publikę. Trybuny tym razem nie świeciły pustkami a goście z ciekawością oglądali nie tylko mecze, ale także nowy obiekt sportowy Wejherowa.

W wyniku rozegrania sześciu spotkań, 18 setów i setek akcji, nasze reprezentantki zajęły trzecie miejsce. Bardzo dziękujemy za grę do końca na turnieju, ale także za pracę na dodatkowych treningach w ferie. I miejsce – AWKS II miejsce – Black Magic III miejsce – Samochodówka IV miejsce – Absolwentki