Otrzęsiny klas pierwszych

 Jak co roku we wrześniu, uczniowie pierwszych klas naszej szkoły przeszli „chrzest bojowy” zwany otrzęsinami. 30 września, wzorem lat ubiegłych, uczniowie zaprezentowali wcześniej przygotowane piosenki i występy taneczne oraz wzięli udział zabawie wokalno-tanecznej oraz w teście wiedzy o szkole i kalamburach. Przyjemną konkurencją okazało się także jedzenie ptysia na czas. W trakcie turnieju klas pierwszych uczniowie rywalizowali między sobą wraz ze swoimi wychowawcami a najzabawniejszą konkurencję było naszkicowanie karykatury wychowawcy klasy. Komisja wyróżniła karykaturę pani Ewy Sowińskiej, wychowawczyni klasy Ip LO.

Jednak w drużynowej walce zwyciężyła klasa Ie LO z wychowawczynią Moniką Wirkus.

Wcześniej,zgodnie z tradycją, uczniowie klas starszych wykonali makijaże „młodym kociakom”. Tegoroczny turniej klas pierwszych przygotowali uczniowie klas 2h LO i 2 LP oraz Rada Młodzieży.

Share:

Author: Maciej Skok