blacharz samochodowy 1- inne

Tabela o ID 69 nie istnieje. Klasa przeznaczona dla uczniów, którzy interesują się motoryzacją i z nią wiążą swoje przyszłe życie zawodowe.

Praktyka zawodowa:

Praktykę zawodową (zajęcia praktyczne) – uczniowie – kandydaci do naszej szkoły muszą znaleźć samodzielnie w zakładzie pracy. Takimi zakładami pracy mogą być szeroko rozumiane warsztaty samochodowe – państwowe lub prywatne, autoryzowane i nieautoryzowane stacje obsługi samochodów, w których można uczyć się wyżej wymienionego zawodu.