Egzamin z języka polskiego – MATURA 2020 rozpoczęta

Dziś rozpoczęliśmy maturalny maraton, który potrwa do 29 czerwca.  Tegoroczni abiturienci przystąpili do egzaminu z języka polskiego w sanitarnym reżimie.  Maseczki przed wejściem, obowiązkowa dezynfekcja rąk, dystans społeczny oraz kilka niezależnych wejść do jednej sali to konieczność i  minimalizacja ryzyka zakażenia, jednak cała reszta bez zmian – lekki stres, życzenia powodzenia i połamania długopisów.  Jutro matematyka, w środę język angielski i krótka przerwa na powtórzenie,  by 15  czerwca  powrócić do  egzaminacyjnej rzeczywistości, do której jesteśmy przygotowani logistycznie, jednakże całkowity sukces tego przedsięwzięcia zależy od naszych abiturientów, którym- po raz pierwszy w czerwcu – życzymy powodzenia na wszystkich egzaminach.      

Author: Administrator