Kolejna odsłona projektu Deutsch Plus


W ramach projektu Deutsch Plus klasa I euro spotkała się on-line z rodzimym użytkownikiem języka niemieckiego, który przybliżył uczniom swoją perspektywę życia w kraju naszych zachodnich sąsiadów. W czasie meetingu odbyła się dyskusja, był również czas na zadawanie pytań i krótki quiz interaktywny. Warto podkreślić, że prowadzący był pod wrażeniem wysokiego poziomu kompetencji językowych uczestników spotkania. Klasa euro naszego liceum już od lat cieszy się renomą, a realizacja projektu Deutsch Plus podnosi jakość praktycznego kształcenia językowego i jest szansą na zdobycie nowych doświadczeń językowych przez naszych uczniów, którym dziś wypada pogratulować i życzyć dalszych sukcesów w opanowywaniu trudnej sztuki biegłości językowej na poziomie rodzimych użytkowników języka niemieckiego.

Author: Administrator