Dobro + Siła + Nadzieja = 1346 km w 24h !!!

Odosobnieni – ale nie samotni – kolejny raz udowodniliśmy, że jesteśmy jedną wielką drużyną. Nasze sztafety wielokrotnie zdobywały najwyższe laury w biegach sztafetowych na arenach powiatowych i wojewódzkich, a w miniony weekend prawie 100 osób stało się częścią Sztafety Nadziei na rzecz Pomorskiego Hospicjum Dziecięcego. 

Wasze bijące szybciej serca pokonały wspólnie 1346 km w ciągu 24h!!! To wynik, o którym nie mogliśmy marzyć! Wszystko zaczęło się od zaangażowania Julii Myszk, Mileny Fajter oraz pani  Asi Syski, które pociągnęły za sobą lawinę dobrych ludzi, stawiających dobro drugiego człowieka na pierwszym miejscu. Wspólnie pokazaliśmy, jak cenne jest dla nas ludzkie życie. Odosobnieni we własnych domach wskoczyliśmy na rowerki stacjonarne i bieżnie, wyszliśmy na podwórka, zabraliśmy na spacer czworonożnych przyjaciół lub czworonożni przyjaciele nieśli  nas na swoich grzbietach;). Zmobilizowaliśmy do ruchu  członków naszych rodzin, by drużynowy licznik pokazał czterocyfrowy wynik. 

Samochodówka to nie tylko nazwa szkoły – to styl życia i stan umysłu. Dziękujemy, że jesteście razem z nami <3

Author: Administrator