Słynne pary filmowo-książkowe

W związku z Dniem Zakochanych prócz „Randki w ciemno z książką” została przygotowana wystawa przedstawiającą słynne pary książkowo – filmowe. Może dla części z Was będą one inspiracją do sięgnięcia po daną pozycję, bądź obejrzenia proponowanego filmu.

Czytając literaturę różnego gatunku możemy przypuszczać, że pośród tych dziesiątek kartek papieru znajdziemy jakiś wątek romantyczny. Bo w sumie czymże byłaby książka, gdyby nie było w niej ani krzty miłości. Być może byłaby nudna, być może smutna albo nijaka. Związki bohaterów zawsze dodają smaczku całej fabule. Gdyby w powieściach, czy filmach zabrakło tych par, które znajdują się poniżej na zdjęciach, to pewnie nie byłyby one takie idealne. Zdecydowanie czegoś by w nich brakowało. A tak przynajmniej kilka razy możecie się mocno zakochać 🙂

Author: Administrator