II Turniej Charytatywny

Drużyna Powiatu Wejherowskiego zwycięska

Reprezentacja Powiatu Wejherowskiego wygrała II Turniej Charytatywny o Puchar Starosty Wejherowskiego w Futsalu Oldbojów, który odbył się 08.02.2020 roku w hali sportowej „Samochodówki”.  

Ale to kto wygrał nie było w tym dniu  najważniejsze. Podczas sportowych zmagań zbieraliśmy środki finansowe na leczenie absolwentki PZS nr 4 w Wejherowie – Klaudii Gdańskiej, która uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu.  

Pokazaliśmy ogromne serca i potrafiliśmy połączyć sportową rywalizację ze szczytnym celem. W turnieju wzięło udział 5 drużyn, które grały ze sobą systemem „każdy z każdym”. Uroczystego otwarcia rozgrywek dokonał Wicestarosta Powiatu Wejherowskiego – Jacek Thiel. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, które wręczali: Wicedyrektor Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie – Cezary Lewandowski oraz Referent ds. sportu i imprez sportowych w Powiatowym Zespole  Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. 

Author: Administrator