Futsal chłopców – niewiele zabrakło

W dniach 29-30.01.2020 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Futsalu Chłopców. Wzięła w nich rekordowa liczba drużyn reprezentująca wszystkie szkoły ponadpodstawowe z całego Powiatu. Tak duża liczba zespołów została podzielona na dwie grupy liczące po pięć zespołów w każdej z nich.

W pierwszym dniu zmagań nasi chłopcy rozegrali dwa spotkania, najpierw pewnie pokonali NSR Wejherowo 3:0 a następnie ,,Bukową ” 5:2. Po tak dobrym pierwszym dniu, przyszedł dzień drugi który nie był aż tak udany ale na pewno przysporzył bardzo wiele emocji. Pełne trybuny, wspaniały doping niósł naszych chłopców po zwycięstwo w każdym meczu, lecz tego dnia niestety szczęście było bardzo kapryśne i dwukrotnie przegraliśmy w rzutach karnych, najpierw o finał z PSZ Reda (w regulaminowym czasie remis 2:2; w karnych 2:0 ), a następnie z PZS nr 3 Wejherowo o trzecie miejsce (w regulaminowym czasie 1:1; w karnych 4:3 ). Ostatecznie zajęliśmy miejsce tuż za podium.
Bardzo dziękuję wszystkim kibicom którzy tak wspaniale nas dopingowali, oraz szczególne gratulacje dla naszych zawodników za walkę i determinację w dążeniu do zwycięstwa.

Nasi reprezentanci: Jakub Godlewski, Mikołaj Formella, Oliwier Kątny, Łukasz Stolc, Łukasz Hebel, Daniel Richert, Jakub Król, Szymon Potrykus, Kacper Bornowski, Szymon Kędzior, Kacper Barnecki, Igor Wiczkowski, Dominik Klein. 

Author: Administrator