Dobry występ siatkarek

Dnia 25 stycznia w hali widowiskowo-sportowej Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie odbył się żeński turniej siatkówki. Uczestniczyły w nim 4 drużyny: AM GAS AWKS, Samochodówka, Absolwentki, Dream Team.

Był to trzeci taki turniej organizowany w murach naszej nowej hali. Cieszymy się, że udało się zakończyć ferie zimowe na sportowo. Na pewno to nie koniec akcentów piłki siatkowej w Wejherowie. Mamy nadzieję, że w przyszłości częściej uda nam się mobilizować do grania jeszcze większe grono sympatyków tego sportu.

Dziękujemy za miłą atmosferę, wspólną zabawę oraz najwierniejszym kibicom za doping.
I miejsce – AM GAS AWKS
II miejsce – Samochodówka
III miejsce – Dream Team
IV miejsce – Absolwentki

Najlepsza zawodniczka turnieju – Julia Adrian 1 bg LO

Szkołę reprezentowały: Martyna Piekut 2e (kapitan), Julia Kaczmarek 3b (libero), Julia Adrian 1bg LO, Adriana Block 2e, Julianna Galant 1eg, Zuzanna Neumann 1bg LO, Julia Rompca 2b, Wiola Rutkowska 3b.

Author: Administrator