Gala stypendialna w Gdańsku

Uczennice naszej szkoły  podczas uroczystej Gali Stypendialnej odbywającej się w dniu 16.12.2019 r. w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku odebrały  Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego.Nagroda ta przyznawana  jest w ramach projektu ,, Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych” w roku szkolnym 2019/2020. Stypendia te – poprzez wsparcie najzdolniejszych uczniów pomorskich szkół zawodowych służyć mają między innymi zmianie wizerunku szkolnictwa zawodowego i zachęceniu młodzieży do wyboru tej ścieżki edukacji. Uczennice z rąk pana   Józefa Sarnowskiego- członka zarządu  woj. pomorskiego  otrzymały pamiątkowe Dyplomy. Wyróżnieni stypendyści to: Marzec Karolina 4FT,  Marczyńska Kinga 3 FT, Tyszka Paulina 3FT, Szczepaniak Sara  2aFT. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Author: Administrator