Udany półfinał w ręczną

Piłkarki ręczne niepokonane w Półfinale Wojewódzkim

Za nami kolejny, przedostatni etap rozgrywek w piłkę ręczną – półfinał wojewódzki. Inaczej niż w zeszłym roku – bo w naszej hali –  walczyły ze sobą reprezentacje powiatów: lęborskiego- Zespół Szkół Gospodarki Żywnościowej i Agrobiznesu, puckiego- I Liceum Ogólnokształcące  i kartuskiego – Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących i my.

I tym razem dziewczęta nie zawiodły naszej publiczności, ale przede wszystkim…siebie. Pewnie zwyciężały w kolejnych meczach, ciesząc dopingujący je tłum efektownymi, celnymi rzutami z każdej pozycji. (widać na zdjęciach ), ustalając wyniki: 18:6 z Lęborkiem, 15:5 z Puckiem i 9:5 z Kartuzami.

Podsumowując: nasze dziewczęta mają za sobą rozegranych łącznie 7 spotkań, co daje 160 minut na doskonalenie swoich umiejętności w warunkach meczowych, sprawdzenie kilku ustawień zawodniczek w ataku i obronie, przećwiczenie stałych fragmentów gry przeciwko różnym rywalom i…popełnienie błędów, z których na pewno wyciągną wnioski. Wierzymy, że to wszystko zaprocentuje w Finale Wojewódzkim, który już w najbliższy wtorek w Kwidzynie.

Author: Administrator