Półfinał wojewódzki

W dniu 28.11.2019 r. w Salezjańskim LO w Rumi odbył się półfinał Powiatowej Licealiady w Koszykówce 3×3, który był bezpośrednią eliminacją do zawodów wojewódzkich. Nasz żeński zespół godnie reprezentował powiat wejherowski, wygrywając z I LO z Pucka 4:2. W meczu z Zespołem Szkół Agrobiznesu z Lęborka było już trudniej, mimo iż dziewczyny dzielnie walczyły na boisku, przegrały  spotkanie 8:1. Awans do półfinałów wojewódzkich zawodniczek naszej szkoły to ich znaczący sukces. Dziewczyny sprawiły z pewnością wszystkim kibicom, tym w szkole i w domu, dużą niespodziankę. Ponadto zdobyły one cenne punkty  liczone do klasyfikacji sportowej szkół. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach! Skład zespołu: Julia Białk, Julia Bargańska, Natalia Molenda, Julia Węsierska.

Author: Administrator