Mistrzostwa w Crossficie

WIKTORIA MIAZEK VICE-MISTRZYNIĄ POWIATU W CROSSFICIE – WEJHEROWO 27.11.2019 r.

Udany występ zanotowali nasi reprezentanci na II Mistrzostwach Powiatu w Crossficie .Gospodarzami zawodów był Powiatowy Zespół nr 3 w Wejherowie. Nasi uczniowie rywalizowali w następujących konkurencjach, fachowo nazywanych Warkaut-ami :
1) Wskoki na skrzynię 30/40 powtórzeń*
2) Przysiady z piłką lekarskę 4/8kg 30/40 powtórzeń*
3) Brzuszki z piłką lekarską 4/8kg 30/40 powtórzeń*
4) Burpees ( padnij,powstań ) plus martwy ciąg – 31/15
5) Deska
6) Podciąganie na drążku / brzuszki z pozycji wiszącej *
Zawody wyłoniły najbardziej sprawnych, wszechstronnie uzdolnionych fizycznie uczniów .
Na drugim miejscu podium stanęła Wiktoria Miazek z 2h. Weronika Siwonia (2b LO ) oraz Igor Wiczkowski (IBG ),  zaliczyli również bardzo udany debiut, zajmując 5 miejsce w ścisłym finali. Wysokie pozycje wywalczyli także Szymon Landowskiz IIaT (siódma pozycja) oraz Wojciech Pałasz z 2m (ósma pozycja).

Wszystkim serdecznie gratulujemy 
*Pierwsza z pozycji to ilość powtórzeń dla chłopców, a kolejna dla dziewcząt

Author: Administrator