City trail – grudzień 2019

Bardzo dobre miejsca naszych uczniów w II edycji przełajowych biegów na 5 km z cyklu City Trail. Nasi reprezentanci udowadniają, że nie ma złej pogody na bieganie. Dwa stopnie na plusie, wymagająca trasa w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym oraz uśmiech na mecie plus masa endorfin. Kolejna edycja już 29 grudnia, będzie okazja do spalenia świątecznych kalorii i złapanie  formy na sylwestra. Wyniki naszych reprezentantów: Igor Wiczkowski (klasa 1bgLO) –  20min 46s – 3 miejsce w kategorii juniorów Ola Dominik (klasa 2bLO) –  24min 18s – 4 miejsce w kategorii juniorek Weronika Siwonia (klasa 2bLO) – 25min 41s  – 5 miejsce w kategorii juniorek Dominika Dopke (klasa 2bLO) 27min 00s – 7 miejsce w kategorii juniorek p.Maria Maj-Roksz  (nauczycielka) –  20min 46s – 4 miejsce w kategorii…

Author: Administrator