Awans do finału dziewcząt

Awans piłkarek ręcznych do Finału Powiatowego. W poniedziałek 18.11.2019 r. ponownie byliśmy gospodarzami zawodów sportowych. Tym razem przed naszą publicznością wystąpiły piłkarki ręczne z ośmiu szkół powiatu wejherowskiego. Rozegrane zostały mecze grupowe. Na tym etapie zmierzyliśmy się z II LO z Rumi (wygrana 9:3) oraz Powiatowym  Zespołem Szkół nr 2 z Wejherowa. I to właśnie mecz z „Elektrykiem” dostarczył najwięcej emocji. Po 20 minutach walki na tablicy wyników widniał remis 8:8. Konieczna była dogrywa w rzutach karnych… Zwyciężyliśmy 3:1. Wyszliśmy z I miejsca w grupie. Stawką spotkania z PZS nr 1 w Rumi był Finał Powiatu. I tu nasze dziewczęta nie zawiodły. Wynikiem 8:6 zapewniły sobie występ w dalszych rozgrywkach, a te już w najbliższy wtorek. Mocno trzymamy kciuki!!!

Author: Administrator