Tenis stołowy chłopców

Po wczorajszych zmaganiach dziewcząt, dziś w drużynowym tenisie stołowym na szczeblu powiatowym rywalizowali chłopcy. Swoje reprezentacje wystawiło aż z 10 szkół. Naszą szkołę reprezentowali: Przemysław Mitak, Oskar Polcyn i Adam Fedde. W drodze losowania do jednej grupy trafiliśmy z faworytem, ubiegłorocznym zwycięzcą Bukową z Przemkiem Doszem na czele. Jednym z czterech braci wyczynowo grających w tenisa stołowego. Siłą rzeczy przegraliśmy. Pozostałe trzy mecze wygraliśmy, awansując do półfinału z drugiej pozycji w tabeli. W półfinale zagraliśmy z gospodarzami z Maciejem Wąsem w składzie. Po zaciętym meczu nieznacznie ulegliśmy. Pozostało nam zagrać o trzecie miejsce, co też uczyniliśmy i wygraliśmy z Elektrykiem. W porównaniu do poprzedniego roku awansowaliśmy o dwie pozycje, co dobrze wróży na przyszłość. Gratulujemy!!!

Author: Administrator