IV miejsce badmintonistów

Dnia 17 października 2019 r. reprezentacja  chłopców z naszej szkoły wzięła udział  w Powiatowej Licealiadzie w Badmintona. Do zawodów zgłosiło się osiem zespołów podzielonych na dwie grupy, po cztery zespoły w każdej. O przydziale do grupy decydował los, który był w rękach nauczyciela:) Nasi gracze pokonali w meczach eliminacyjnych organizatorów turnieju tzn. „Budowlankę” 3:0 oraz Ośrodek Szkolno –Wychowawczy w Wejherowie 3:0. Przegraliśmy  natomiast mecz z PZS nr 1 z Wejherowa 1:3.  Półfinał zagraliśmy z PZS Reda, który mimo wyników w setach bliskich wygrania, zakończył się porażką 1:3. Mecz o brązowy medal, to zacięta walka po raz kolejny z PZS nr 1, niestety przegrana wynikiem 1:3. Zawody kończymy na IV miejscu. Gratulujemy wyniku lepszego niż przed rokiem! Naszą szkołę reprezentowali: Mateusza…

Author: Administrator