Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej był obchodzony w naszej szkole w ostatni piątek (11 października 2019 r.). Uroczystość tradycyjnie połączona była ze ślubowaniem uczniów klas pierwszych, którzy oficjalnie dołączyli do społeczności szkolnej. Uczniowie i wszyscy pracownicy Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 zebrali się w nowej hali gimnastycznej, by wysłuchać przemówienia Wicedyrektora, Pana Cezarego Lewandowskiego, który przybliżył wszystkim historię KEN i nawiązał do współczesności, by uświadomić słuchaczom, jak ważny jest zawód nauczyciela w kontekście naszej szkolnej rzeczywistości oraz jak ważny jest w tej rzeczywistości nasz uczeń. Po przemówieniu można było obejrzeć spektakl przygotowany przez pierwszoklasistów pod kierunkiem Pani  Aleksandry Bodnar. W żartobliwiej formie ujęto w nim blaski i cienie życia belfra. Nie zabrakło też życzeń i kwiatów dla nauczycieli.  

den      den

Author: Administrator