Dwie złote sztafety

Samochodówka Mistrzem Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt i chłopców. To były bardzo udane zawody – tak można podsumować sztafetowe biegi przełajowe, które odbyły się w piątek 04 października w Redzie.
Pierwsze na starcie stanęły dziewczęta, które na początku zajmowały czwartą pozycję, ale po wybiegnięciu trzeciej zmiany nie oddały już prowadzenia do końca, pokonując kolejny zespół o ponad 400 m.

Chłopcy, wzorem dziewcząt, również wygrali z ogromną przewagą – już od drugiej zmiany nie oddając prowadzenia. Męska sztafeta została mocno odmłodzona i większość jej składu tworzyli chłopcy z pierwszych klas – w młodości siła!!!  Nasi uczniowie będę rywalizować w  Mistrzostwach Województwa, które odbędą się 16 października w Gdyni, gdzie walczyć będą o pozycje medalowe. Trzymajmy za nich kciuki.

Poniżej przedstawiamy składy naszych zwycięskich sztafet:

Sztafeta męska:1. Dominik Noweta 2p LO; 2.Igor Wiczkowski 1bg LO; 3.Oskar Ciba 3d BSIS; 4.Paskal Czaja 1bp LO; Mikołaj Formella 1bg LO; 6.Maciej Gawiński 1bp LO; 7.Jakub Detlaff 1bTp; 8.Konrad Stawicki 1bTp; 9.Jakub Godlewski 1bg LO; 10.Ryszard Lademann 2b LO; R: Kajetan Borawski 2b LO; R;: Kacper Bartecki 3d BSIS.

Sztafeta damska: 1. Milena Fajter 1bg LO; 2. Marta Kandziora 3b LO; 3. Natalia Molenda 1bg LO; 4. Weronika Siwonia 2b LO; 5. Martyna Piekut 2e LO; 6. Julia Kleina 1pg LO; 7. Dominika Dopke 2b LO; 8. Kamila Domarus 3b LO; 9. Daria Teska 1bg LO; 10. Aleksandra Dominik 2b LO; R: Natalia Mathea 2h LO; R: Julia Myszk 3b LO.

Author: Administrator