Mistrzostwa szkoły w halówce

Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej – 2019. W czwartek 26 września na hali sportowej Samochodówki odbyły się Mistrzostwa PZS4 w halowej piłce nożnej. W zawodach wzięło udział 15 zespołów reprezentujących swoje klasy. Pomimo różnicy wieku wszystkie mecze były zacięte i wyrównane, a o zwycięstwie decydowały drobnostki. Zawody odbyły się w przyjaznej i sportowej atmosferze, a mecz finałowy dostarczył wiele emocji. Turniej został zdominowany przez klasy sportowe, które zajęły wszystkie miejsca na podium. W finale klasa 2Bsport pokonała 1-0 klasę 1Bsport (gimnazjum) i została Mistrzem Szkoły na rok szkolny 2019/20. Trzecie miejsce zajęła 1B sport(podstawówka), pokonując klasę 1BTMC. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i sportową rywalizację w turnieju i zapraszamy za rok.

Author: Administrator