Pierwsze i drugie miejsce w konkursie fotograficznym

15 czerwca 2016 roku w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursach organizowanych przez Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki”. Jak co roku, uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie fotograficznym. Tematem przewodnim tegorocznej edycji był „Ekokonsument zasobów – człowiek w harmonii z przyrodą”.

Pierwsze miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zdobyła Aleksandra Hennig z klasy 3a FT za fotografię pt. „Cisza”, a drugie miejsce Agata Selke również z klasy 3a FT za fotografię pt. „Staw”. Nagrody naszym uczennicom wręczał Przewodniczący KZG „Dolina Redy i Chylonki” Pan Tadeusz Wiśniewski oraz burmistrz Rumi Pan Michał Pasieczny. Serdecznie gratulujemy.