Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej

1 kwietnia 2016 r. (to nie żart!) reprezentacja naszej szkoły  w składzie: Bach Cezary (klasa 4aT), Pyta Łukasz (klasa 4aT), Grzenkowicz Maciej (klasa 3aT) i uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej: Rost Marcin (klasa 3bZ), Kołodziejski Marcin (klasa 3aZ), Siwa Mateusz (klasa 3aZ) pod opieką nauczyciela Bogdana Grzenkowicza wyjechali do Poznania na Targi Motoryzacyjne i wzięli udział w 22. Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Samochodowej. Zespołowo nasi reprezentanci zajęli X miejsce na ok. 60 szkół z całej Polski, indywidualnie Łukasz Pyta z klasy 4aT zajął IX miejsce na ok. 180 uczestników.

Tak dobry rezultat uzyskaliśmy dzięki ciężkiej pracy naszych zawodników i ich opiekunów oraz pasji, jaką darzą pojazdy. Prawdopodobnie wsparcie z  2 autokarów kibiców (nauczycieli i uczniów naszej szkoły) i perspektywa podziwiania maszyn z MOTOR- SHOW również nie była bez znaczenia. A fotki, jakie udało się przy okazji zrobić- bezcenne 🙂

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!