Klasa patronacka

W poniedziałek, 21 grudnia 2015 r. w siedzibie firmy ZOELLER TECH Sp. z o.o. w Rekowie Górnym odbyło się spotkanie władz Starostwa Powiatowego w Wejherowie, dyrekcji szkoły, przedstawicieli zakładu oraz Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Celem spotkania była chęć objęcia przez firmę ZOELLER TECH Sp. z o.o. patronatem klasy zawodowej i technikalnej o profilu związanym z potrzebami zakładu w naszej szkole.

Grupa Zoeller należy do największych w Europie producentów oferującą pojazdy i inne rozwiązania przeznaczone do utylizacji odpadów i nie tylko. Historia Grupy sięga 1947 roku, kiedy to Hans Zoeller założył firmę Zoeller-Kipper GmbH. W chwili obecnej w skład Grupy wchodzą: Zoeller-Kipper GmbH (Niemcy), Zoeller Systems CR s.r.o (Czechy), EKOCEL Sp. z o.o. (Polska), Semat SA (Francja), Stummer Eurowaren (Austria), Zoeller Waste Systems Ltd (Wielka Brytania), Mechlift (Pty) Ltd (RPA), Haller Umweltsysteme (Niemcy), Haller Benelux BV (Holandia ) oraz Haller Support BV (Holandia).

Kolejne spotkanie już w styczniu…