Mikołaje na motocyklach

Mikołaje na Motocyklach to akcja charytatywna, której korzenie sięgają 2003 roku. A czym są Mikołaje na Motocyklach? W skrócie: wielkim zrywem pozytywnie zakręconych motocyklistów… Wszystko co robimy ma na celu pomoc dzieciom w trudnej sytuacji materialnej, maluchom z domów dla dzieci i tym, które przebywają w szpitalu lub cierpią na choroby zagrażające ich życiu.

Do tradycji należą grudniowe wyjazdy motocyklistów – pracowników naszej szkoły – na przejazd mikołajkowy z Gdańska do Gdyni. Naszą szkołę w tym roku reprezentowali panowie: Bogdan Grzenkowicz i Waldemar Marcinkiewicz na swoich pojazdach. Ponieważ pogoda dopisała w tym roku na starcie stawiła się rekordowa liczba uczestników. Szczytny cel imprezy (pomoc dzieciom z ośrodków szkolno-wychowawczych) przyciąga ludzi nawet spoza kraju i w bardzo szerokim przedziale wiekowym. Kolejna relacja za rok.