Koncert charytatywny w OSW

Koncert w zaprzyjaźnionym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym….
czyli Samochodówka charytatywnie
.

W piątek, 4 grudnia 2015 r., uczniowie naszej szkoły udali się po raz kolejny do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Wejherowie, aby zaśpiewać i umilić czas jego Wychowankom. W skład szkolnego zespołu wchodzili w tym roku: Karolina Lesner, Paulina Stenka, Bartek Sutuła, Przemek Pranczk, Julia Czekańska, Malwina Sarzyńska, Samanta Szary, Klaudia Kułakowska, Beata Riegel, Ola Łasińska, Bartek Łapczuk, Julia Bargańska oraz Paweł Semrau. Występ bardzo spodobał się widowni. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem, a na twarzach uczniów malował się ogromny uśmiech.

Młodzież z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego jak zwykle nie zawiodła i aktywnie uczestniczyła w koncercie, grając i śpiewając razem z zespołem. Wspólny występ zacieśnił istniejące już więzi między naszymi szkołami i dał początek prawdziwej przyjaźni.

Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim, którzy mogli wziąć udział w koncercie. Czas przedświąteczny powinien pojednywać ludzi oraz sprawiać, że nie są oni obojętni na potrzeby innych. Mamy nadzieję, że nam się to udało.