Gramy ze zmiennym szczęściem

W czwartek 3 grudnia 2015 r. odbyła się kolejna runda rozgrywek o Mistrzostwo Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców. Tym razem drużyna naszej szkoły rywalizowała z trzema przeciwnikami. Niestety męskiej reprezentacji naszej szkoły nie idzie tak dobrze jak żeńskiej. Liczymy, że w ostatnim dniu turnieju – we wtorek – uda się zdobyć komplet punktów. Oto wyniki i krótkie komentarze do rozegranych meczów.

ZSP nr 4 Wejherowo – ZSP nr 1 Wejherowo 12 : 14

Bardzo dobry, wyrównany mecz z doskonałą fragmentami naszą gra w obronie. Przeważyła większa siła i lepsza organizacja gry ofensywnej naszego rywala.

ZSP nr 4 Wejherowo – ZSP nr 2 Wejherowo 14 : 21

Najsłabszy nasz występ ! Rozpoczynając mecz liczyliśmy jeszcze na brązowy medal lecz gospodarze wsparci głośnym dopingiem (na początku meczu skandalicznym!) pokonali nas wyraźnie. Nie funkcjonowała nasza obrona będąca podstawą naszej gry. Rywal uzyskał kilku bramkową przewagę i kontrolował już grę do końca. Niestety.

Trener:Trzy pierwsze mecze (dwa dzisiejsze i jeden z poniedziałku – przy. red.) graliśmy z zespołami opartymi na zawodnikach wejherowskich klubów piłki ręcznej. Wyniki które osiągnęliśmy walcząc z nimi uważam za nasz sukces (za wysoka porażka z ZSP nr 3 Wejherowo) i gratuluję zawodnikom walki i zaangażowania!

ZSP nr 4 Wejherowo – ZSP Reda 26 : 7

Mecz bez historii. Gratulacje za występ dla naszych rezerwowych! Brawo Kajtek!!!