Tuż za podium w futsalu

W Rumi w dniach 12-13 listopada 2014 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Futsalu. Wzięły w nich udział drużyny, które zajęły pierwsze dwa miejsca w grupach eliminacyjnych: ZSP nr 1 Rumia, ZSP nr 2 Rumia, ZSP Reda, ZSP nr 1 Wejherowo, ZSP nr 2 Wejherowo, ZSP nr 4 Wejherowo.

Pierwszego dnia nasza drużyna rozegrała dwa mecze. Pierwsze spotkanie rozegraliśmy z gospodarzem zawodów ZSP nr 1 Rumia (Wiking) którzy okazali się mało gościnni i pokonali nas 4:0. W kolejnym spotkaniu tego dnia przyszło nam się zmierzyć z ZSP nr 2 (Elektryk), w którym padł remis 1:1.

Po średnim występie w pierwszym dniu imprezy, przyszła pora na kolejny dzień, gdzie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki nasi chłopcy wygrali dwa kolejne mecze z ZSP nr 1 Wejherowo (Bukowa) 3:1 i ZSP nr 2 Rumia (Hipolit) 4:3. Mimo bardzo dobrej gry w ostatnim dniu zawodów zajęliśmy ostatecznie IV miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali: Tomasz Mejer, Patryk Miotk, Adrian Klimczak, Piotr Bianga,Szymon Małaszycki, Daniel Miszkowski, Remigiusz Sirocki, Tomasz Jeżowski, Michał Okrój, Maciej Potrykus, Kamil Rathenow.:

I miejsceZSP nr 1 Rumia
II miejsceZSP Reda
III miejsceZSP nr 2 Wejherowo
IV miejsceZSP nr 4 Wejherowo
V miejsceZSP nr 2 Rumia
VI miejsceZSP nr 1 Wejherowo

Bardzo chciałbym podziękować chłopakom za zaangażowanie i determinację w dążeniu do zwycięstwa.