Bawimy się w strzelanie

W czwartek 22 października klasy IIIb ZSZ i IIIc ZSZ wraz z opiekunami mieli możliwość uczestniczenia w bitwie paintballa. Miejscem rozrywki był Adventure Park Gdynia. „Międzyklasową bitwę” poprzedził wykład pana edukatora, gdzie zapoznali się z bronią i zasadami posługiwania się nią. Po omówieniu regulaminu i szkoleniu z zakresu BHP uczniowie wyruszyli, by poznawać tajniki paintballa.

Miejsce było wręcz idealne, teren zalesiony z drewnianymi zaporami,murowanymi ścianami. Pogoda dopisywała, duch walki nie opuszczał obu klas, tym bardziej, że po „bitwie” czekało ognisko i pyszne kiełbaski.Super przygodę uwieńczyła podróż luksusowym pociągiem Szybkiej Kolei Miejskiej na trasie Sopot Kamienny Potok – Wejherowo.