Zakończenie roku szkolnego klas zawodowych

W piątek 13.06.2014 r. o godzinie 11.30 odbyła się uroczystość pożegnania Absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 2. Pięćdziesięciu jeden uczniów, z dwóch klas: w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych oraz blacharz samochodowy, z sukcesem zakończyło trzyletni okres nauki. Uczniów pożegnała p. dyrektor szkoły Anna Wilk, wręczając nagrody ufundowane przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie wyróżniający się uczniom. I tak:

Bartłomiej Michałek za uzyskanie najwyższej średniej ocen w ciągu trzech lat nauki – profesjonalny zestaw narzędzi,

Adam Miszkowski za godne reprezentowanie szkoły w ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Samochodowej – zestaw kluczy,

Bartosz Halman za godne reprezentowanie szkoły w ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Samochodowej – zestaw kluczy,

Jednocześnie w imieniu Stowarzyszenia, Dyrekcji i wszystkich nauczycieli życzymy: dalszych sukcesów w przyszłej pracy zawodowej oraz spełnienia marzeń