Piąty kurs spawania zakończony…

17 grudnia 2012 r. egzaminem nadzorowanym i przeprowadzanym przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach zakończył się piąty kurs spawania organizowany przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie. Tym razem przystąpiła do egzaminu rekordowa liczba „kursantów” – 26 osób z klas technikalnych i zawodowych, dwóch absolwentów oraz 8 uczniów z kasy IIIb technikum, którzy realizują kurs w ramach zajęć szkolnych – specjalizacja tej klasy to spawalnictwo. Dzięki ciężkiej pracy nauczycieli prowadzących i samych „kursantów”, wszyscy podchodzący do egzaminu zdali go z wynikiem pozytywnym.

W związku z tym, że wśród tych osób znajdowała się 100 osoba, która zdobywała uprawnienia spawalnicze w naszej szkole, Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie postanowiło zasponsorować opłatę egzaminacyjną. Odbyło się losowanie wśród wszystkich uczestników, a szczęśliwym zwycięzcą został Piotr Wilczewski z klasy IIIa Zasadniczej Szkoły Zawoodowej.

Zapraszamy chętnych do kolejnego kursu organizowanego przez nas, który rozpocznie się po zimowych feriach w połowie marca.

Gratulujemy!!!